adsense onayı almak

erdemoglu
Adsense onayı alamayan arkadaşlar için 0 adsense onayı alabileceği bir taktik paylaşıyorum. Açtığınız bloğa hemen hakkımızda ve iletişim sayfası açın. Daha sonra translateyi açın orada sitenizin kategorisi ile ilgili bir başlık yazın. Örneğin siteniz sağlık ile ilgili bir siteyse baş ağrısı nasıl geçer cümlesini ingilizceye çevirin ve googlede aratın.

Karşınıza çıkan websiteye girin ve orada bulunan 30 adet içeriği translate ile çevirerek kendi websitenize geçirin. Görselleri kopyalamayın görselleri yandex görsellerden bulun ve görselin açıklamasını türkçe yazın.

Daha sonra tekrar aynı siteye girin ve başka içerikleri translate ile tr diline çevirin ve sitenize 4 saatte bir içerik girecek şekilde planlama yapın. Adsenseye başvurun ve başvuru süreci sonuçlanana kadar 4 saatte bir içerik eklemeye devam eden 0 olarak onay alacaksınız.
ABaris
adsense onay mantığını anlamak gerçekten zor. webmaster sözlük kurulduğunun ilk günü akşam onay almıştı. alan adı ve tasarımın da etkisi varmı diye düşünüyorum

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol