Bannerlord hileler rehberi

Kafkef
Mount and Blade 2 Bannerlord hileler nasıl açılır?
İlk olarak Bu Bilgisayar: Belgeler > Mount and Blade 2 Bannerlord > Configs > engine_config.txtbelgesini Not Defteri gibi bir metin düzenleyicisiyle açmanız gerekmekte daha sonrasında “cheat_mode = 0” satırına gelin ve “0” değerini “1” olarak değiştirin daha sonra dosyayı kaydedip kapatın. Bu işlemi yaptıktan sonra, Bannerlord oyununu başlattıkdan sonra hileler kullanılabilir hale gelecektir.


Savaş hileleri
[b][/b]Savaş hileleri sayesinde savaşı bir çırpıda bitirebilir ya da tek başınıza uzun süren savaşlar yapabilirsiniz.Ctrl + F4: Savaşta, baktığınız düşmanı yok eder. Koca bir orduyu gözlerinizle devirebilirsiniz!Ctrl + H: Sağlığınızı iyileştirir. Tek kişilik dev bir kadro olursunuz!Ctrl + Üst Karakter + H: Atınızı tam sağlığa kavuşturur.


Işınlanma hilesi


Ctrl + fare sol tık: Ctrl tuşuna basılı tutarak gitmek istediğiniz yere harita üzerinde fareyle sol tıklayarak istediğiniz şekilde ışınlanabilirsiniz. Düşmanlarınızı yakalamak ya da ortadan kaybolmak için gönül rahatlığıyla kullanılabilir.
HBRyzen
bir oyunu hileli oynamayı hep saçma bulmuşumdur. hem etik değil hem de anlamsız. bir oyunu hile ile oynayacaksam ne zevk alırım ki? zevk almazsam neden oynuyorum? ayrıca etik değil.
ben her ne kadar sevmesem de sevenler mutlaka vardır. her neyse bunu neden dile getirdiğimi de anlamadım en azından bilgilendirici içerik [mention username=Kafkef]174[/mention] ayrıca, anladığım kadarıyla Taleworlds eklemiş bu hile olayını. bakalım ben de yeni pc'mi topladığımda başlayacağım mount and blade: bannerlord'a.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol