bill gates - covid-19 ve mikroçip iddiası

HBRyzen
(bkz:microsoft ) kurucusu (bkz:bill gates) , 2015 YILINDA (bkz:ted) x talks'ta YAPTIĞI KONUŞMADA; "Önümüzdeki on yıllık zaman dilimlerinde, eğer bir şey 10 milyondan fazla insanın hayatına son verirse, bu bir savaştan çok yüksek derecede hızlı yayılabilen bir virüs olur. Füzeler olmaz, ama mikroplar olur, şimdi bu sebeplerden dolayı nükleer caydırıcı silahlarla büyük bir miktarda yatırım yapmamız oldu. aslında, salgın hastalıkları durdurabilecek bir sisteme çok az yatırım yaptık. bir sonraki salgın için hazır değiliz." ifadelerini kullanmıştı.
işte bu sebepten ötürü abd başkanı donald trump'ın eski danışmanı Roger stone, katıldığı bir radyo programında bill gates'e çarpıcı iddialarda bulundu.
stone, "Bill Gates'in bu salgının yaratım ve yayılım sürecinde rol oynayıp oynamadığı tartışmaya açık. O ve diğer küreselciler, bunu aşıları zorunlu hale getirmek ve insanlara mikroçip takmak için kullanıyor" dedi.
ayrıca zamanında roger stone; Kongre'ye yalan söylemek suçlamasıyla 3 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.
peki sizin bu iddia için görüşleriniz nelerdir? bana sorarsanız bunlar asılsız, bill gates'i hep takip ederim yaptığı yardımlar vs, adamın böyle bir şey yapacağını sanmam, hem zaten önceden böyle bir önlem için uyarmış, iyide etmiş, resmen bahis oynamış tutmuş yani :) ya da kim bilir belki iddialar doğrudur ve onunda bu işte parmağı vardır, ama sanmam, her neyse görüşlerinizi bekliyorum.
ABaris
çok kararsızım ancak iyilikler arakasına saklanıp aslında hiç öyle olmayan bir insan da olabilir. bill gates zeki bir insan o yüzden ne yapacağı belli olmaz
HBRyzen
[mention username=admin]1[/mention] aklıma o da geldi, sonuçta eli yüzü düzgün, iyi gibi görünen birçok insan aslında kötü huylu ve dünyada çokça örneği var. ama yinede sizin gibi bende kararsızım, (bkz:bill gates) 'in öyle biri olmadığını UMUYORUM ☻

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol