bir sitenin wordpress temasını öğrenmek

HBRyzen
bir (bkz:wordpress) altyapılı sitenin temasını nasıl öğrenebiliriz bazı yöntemleri sizlere paylaşacağım (bilmeyenler için)


1/ siteye girip>sayfa kaynağını görüntüle(ctrl+u)>ctrl+f ve "themes" kelimesini aratıyoruz>otomatik olarak "themes/temaadı" şeklinde bir ibare gelecektir. temaadı yerinde yüksek ihtimalle klasör adı değiştirilmemiş ise temanın ismi yazar.


2/wp theme detector. / google'a bunu yazarak ilgili araçlara ulaşabilir ve herhangi bir siteyi sorgulayabilirsiniz, temanın dışında pluginleri de sorgulayabiliyor. ayrıca (bkz:chrome) eklentisi de mevcuttur.
3> eğer her ikisinden sonuç alamaz iseniz, muhtemelen temanın klasöründen herhangi bir materyal çekmiyordur vs. bunun yerine sitenin head etiketinde bulunan bir (bkz:css) veya (bkz:js ) ) dosyasına girip oradan > ctrl+f ve "themes" ibaresini aratın (1.seçenekteki gibi) bu da benim keşfettiğim ve sıkça kullandığım bir yöntemdir.
r5ty7ujh

Wordpress theme adını ögrenmek için bir işlemde bu arkadaşlar eğer uğraşmak istemiyorsanız tek yapamanız gereken : https://whatwpthemeisthat.com adresine girip sitenin linkini yapıştırmanız ve aramanız size direk temanın yapımcısı , temanın adını , satış linkini göstermektedir.

Bu işlem sadece wordpress için geçerlidir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol