botextra

HBRyzen
BotExtra Adındanda Anlaşılacağı üzere bir BOT'tur Bildiğim kadarıyla LastWisher ve Hasan KARA tarafından Yapılmıştır, genel amacı Belirli sitelerdeki İçerikleri Websitenize çekmektir. Ayrıca içerisinde pek çok iyi özellik barındırmaktadır...

Bazı Botlar;
Piyasadaki hemen her Film Sitesi botu... /(Örn. filmizlesene.pw) Rüya Tabirleri Siteleri Teknoloji Siteleri +18 İçerik Siteleri Moda Siteleri ve Daha birçok Sektöre ait Site...
Özellikler;
1-Cloner (Bir Websideki tüm içerikleri kopyalamanıza yarar. bu özelliği direkt kullanırsanız SPAM yiyebiliirsiniz bu nedenle bu özelliğin dogru kullanımı şu şekildedir; Siteyi BotExtra'nın Havuz Sistemine kopyalattıracaksınız ardından Havuzun CRON'unun ayarlarından Günlük ve Saatlik bir İşleme tabii tutacaksınız max. günlük 40-50 böylelikle sürekli havuzdan sitenize gidecek ve böylelikle spamdan kurtulmus olacaksınız özgünlük için ise Spinner ı kullanabilirisiniz.)
2-Takipçi (Pek çok takipçi satın alabilirsiniz Takipçiler bir siteyi takip eder ve içerik yüklediklerine dilerseniz anında dilerseniz de Havuza atabilirisiniz Havuzdan da belirttiğiniz sürede sitenize gidecektir.)
3-Keyword Finder (İçeriği eklemeden önce Google'da aratılan en iyi Keywordları Tarar ve içeriğin keywordlarını ona göre ayarlar.)
4-Kalıp Ayarı (bu özellik sayesinde Başlığın ve İçeriğin kalıbını ayarlarsınız (Örn başlık = Kaynak_Sitedeki_Baslık + Belirlediğiniz_Kelime)(Birkaç kelime/cümle yazarsanız rastgele birini kullanır))
5-Player Entegre (Videoları Kendi playerınız üzerinden oynattırmanız için.) -Bul Değiştir
6-Makale Özgünleştirme (Spinner) 7-Çeviri (2 adet Sözlük barındırmakta BotExtra ve Yandex Sözlük)
Ayrıca BotExtra'da Sitenizin Yapısına göre birçok site yapısı kalıbı vardır. detaylı bilgi için: BotExtra.com

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol