en son hangi filmi ya da diziyi izlediniz

HBRyzen
hepimiz çoğu zaman bir yorgunluğumuzu atmak için ya film ya da dizi izler veya müzik dinleyerek bu gibi alernatifler ile üzerimizdeki yorguluğu atmak ve rahatlamak isteriz.
işte bu nedenle son izlediğiniz veya herkesin izlemesini düşündüğünüz dizi ve filmleri bu konu altında paylaşarak wms içerisinde birbirimize güzel tavsiyeler,Öneriler verebiliriz.
Benim Cevabım:
Film: 1917 Ve the Irıshman
Diziler:The Mandalorian (Star Wars Evreninde dizi) ve Dark (Zaman ve bilim-kurgu sevenler için)
alfa
ozark(yabancı dizi) ve castlevania(anime) izliyorum. Ozark, uyuşturcu satıcısının parasını aklamada yardım eden bir adımın hikayesi. Konu olarak efsane ama senaryo vasat diyebilirim. Böyle güzel bir konuyu bu kadar yavaş, aksiyonu az nasıl çekmişler anlamış değilim. Gerçi daha bitirmedim bitirince daha detaylı yazacağım. Castlevania, vampir ve insanların savaşını anlatıyor. Vampir diyorsak tabi ki başrolde Dracula var. Bunuda henüz bitirmedim ama şuana kadar bir şikayetim yok güzel gidiyor anime severlere öneririm.
HBRyzen
[mention username=alfa]102[/mention] the mandalorian hakkında düşüncelerin neler? bildiğin üzere Star wars ilk filmleri hariç süperdi fakat sonrasında gerek senaryo gerekse de şu başrol kız ile seriyi bozdu, ama disney 'da bir dizi işine girmişti the mandalorian adında, şahsen ben beğendim hikayeyi fakat biraz yavaş akıyor ve çeşitlilik az gibi geldi bunun dışında güzel.

peki sen ne düşünüyorsun?

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol