geçmişe döndüren retro oyun konsolu

mahmuta
Eski oyunlarla ilgili bir araştırma yaparken gördüğüm bir haberi paylaşıyorum :) Teknoloji sürekli ileriye doğru gidiyor olsa da bazen eski oyunlar, eski oyun konsolları ya da eski telefonlara bir özlem oluyor. Bu özlemin bir sonucu olarak karşımıza çıkan Hasbro retro Tiger LCD 90’lı yıllarda çocuk olmuş olanlara sesleniyor. Marka Tiger Electronics LCD el konsolunu tekrar piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Retro oyun konsolu kullanıcıları 90’lı yıllara doğru yolculuğa çıkaracak.

[img src=https://i.imgyukle.com/2020/02/21/nB34MP.jpg]

Geçmişe döndüren retro oyun konsolu
Oyun oynamayı sevenlere ve aynı zamanda retro görünümden hoşlananlar için oldukça keyifli bir alternatif olacak bu oyun konsolunda yerleşik olarak birkaç oyun da yer alacak. Hasbro retro Tiger LCD konseptinde yer alacak oyunlara bakıldığında ise Sonic the Hedgehog 3, Disney’s The Little Mermaid, Transformers Generation 2 ve Marvel’s X-Men Project X‘in yer aldığını görüyoruz.

Elbette bu oyunları ya da benzer versiyonlarını mobil olarak da oynamak mümkün ancak bu tarz retro dokunuşları seven ve eski oyun konsollarının keyfini yaşamak isteyenler için hazırlanan bu serinin 2020’nin sonbaharında çıkacağı söyleniyor. Ürünün fiyat etiketi ise oldukça düşük, 14.99 dolarlık satış fiyatı olacak ürün için bir de iki adet AA pil satın almanız gerekiyor. 14.99 dolar yaklaşık 90 TL’ye karşılık geliyor.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol