güzel hosting

Tevfik
Firmadan yıllardır domainler ve sunucular alırım, herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Çözümsel destek odaklı firmadır. Müşterisini memnun edebilmek adına birçok şeyi fazlası ise yapmaktadır. Bazı durumlarda trafiğin fazla olduğu wordpress sitelerinde yavaşlık sağlamaktadır, onun haricinde kullanılası bir hosting firmasıdır.

Beni en çok mest eden durumlardan bir tanesi ise sms doğrulamalı girişi olmasıdır, güvenli giriş sayesinde domainlere ulaşacak kişinin telefonumu da çalması gerektiğine inanıyorum.
ceo
uzun yıllardır kullandığım, bazı problemler sonucu ayrılmak zorunda kaldığım firma. şimdilerde turhost ile çalışıyoruz, mutluyuz.
rkonur
yaklaşık 5 yıldır e-ticaret sitemi güzel hostignte tutuyorum.1-2 kere küçük sorunlar yaşadık ama onun dışında problem olmadı
HBRyzen
GüzelHosting candır <3 Bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadım ayrıca Destek Sistemleri Hyper Hızlı ve Anlayışlı... Süper Destek! Allah GüzelHosting'i Başımızdan eksik etmesin.
Tevfik
wordpress konusunda ben de hemfikirim, eğer güzel hosting wordpress konusunda hız sorununu ortadan kaldırırsa muhteşem ve hiçbir şekilde vazgeçilmez bir firma olur.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol