halloldubil.com

blackmert
yeni açılmış bir platform. fiverr benzeri ve güzel özelliklere sahip. freelancerlardan kesilen komisyon düşük tutulmuş. bu anlamda en düşük komisyon kesintisi olan platform olabilir. ayrıca referans sistemi ile siteye üye yapılan her bir kişiden de gelir sağlanıyor. sunulan hizmetleri satıştan komisyon vererek diğer üyelerin farklı platformlarda paylaşmasını da sağlayabiliyorsunuz. hizmet almak isteyen kişiler için ise bakiye yüklemelerine ek bakiyeler veriliyor. muadillerine göre göre hem freelancerlar hem de alıcılar için değerlendirilmesi gereken bir yer.
r5ty7ujh
Sistem gerçekten güzel , güzel olmasının sebebi muadillerine yetişememiş , pastadan payını alamamış insanlar için iyi bir başlangıç yeri bende bu sorundan şikayetçi olduğum için katılmak istedim fakat sistem onaylama işlemi çok geç oluyor 2 gündür bir ilanımın onaylanmasını bekliyorum ve sosyal medya hesaplarından ulaşamıyorum yöneticilere.

Renk konusun da müşterilere ve ziyaretçilere hitap eden bir şekilde olmamış daha soft bir renk çalışması yapılabilirdi.

Logo ve renk bence firmanın kalitesini duruşunu gösterir.

Diğer rakiplerine göre sönük kalmış diyebilirim

Kullanıcı adım: Wordpress
ref: https://www.halloldubil.com?referral=1209395357

Referans sistemi güzel olmuş neden ?

Referans sistemin de size ait bir link atanıyor ve link üzerinden üye olursanız şayet , referans sahibine 1₺ ödeme yapılıyor çok kazandırmasa da kazanç sağlar.
Sistem de bir güzel olan bu diye düşünüyorum.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol