hazır makale satın alırken dikkat edilmesi gerekenler

ABaris
makale satan kişilerin referanslarına bakıldığında makaleden özgün olup olmadığı, daha önce bir yerde yayınlanıp yayınlanmadığına dikkat edilmelidir.

siz de aklınıza gelenleri belirtin :)
mahmuta
hazır makalelerde spinleme durumları söz konusu olabiliyor. en çok dikkat edilesi durum özgünlükten süzgecinden geçirmektir.
promisceus
Google indexleme yaparken, en önem verdiği şeylerden birinin özgünlük olduğundan da bahsediyor, o yüzden makale yazılacağı sırada özgünlük oranının çok iyi olması ve başlık ayarlamalarının çok iyi olması gerekiyor.
Tevfik
özgünlük elbette önemlidir ama her özgün makale de kaliteli anlamına gelmemektedir. saçma sapan kelimelerden oluşan makalelerde özgün olabilir ama önemli olan akıcı ve okuyucunun dikkatini çekebilmektir.

yazı içerisinde h etiketlerine dikkat edilmeli, görseller özgün olmalıdır, gerekirse içerisine ayrıntılı video konulmalıdır. eğer siteniz bilgi amaçlı bir site ise kesinlikle etiket vurulmamalıdır.
nemacur
ben makale satın alınmasına karşıyım. bilgi sahibi olmadığım alanda site açmıyorum. bilgi sahibi olduğum için kendi makalemi kendim yazıyorum
neptune
ben de oturup kendim yazıyorum. asıl işim içerik yazarlığı. genelde ajanslara içerik sağlıyorum ve gün içinde çok yoğun oluyorum. haliyle kendi sitem için vakit ayırmam zorlaşıyor ama her şeye rağmen makale satın almamakta ısrar ediyorum.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol