isimtescil

Tevfik
Domain haricinde çalışmadığım firmadır. Hayatım boyunca tek bir kere test amaçlı hosting aldığım, aldıktan sonra ise yavaşlığı ile sabrımı sınayan firmadır.

Domain konusunda kendilerine güvenirim fakat sunucuları konusunda aynı şeyi söyleyemem. 7 yıl oluyordur ben hosting paketi alalı, belki şu an düzelmiştir. Güncel olarak çalıştığım firma güzel hosting ve turhosttur.
HBRyzen
anlamadığım bir nokta var; isim tescil türkiye'nin en iyi domain tescil firmalarından fakat neden hala şu web sitelerinin tasarımını değiştirmediler anlamıyorum :/ şu html tip checkbox'lar vs'de cabası :)
ABaris
isim tescile kayyum mu atanmıştı ? hiç duymadım. sanırım kaçırdım ? ben de isimtescili tercih ediyorum. tasarım olarak resmen klasik oldu artık . gözümü kapatarak menülerin yerini bulabiliyorum. o kadar eski :)
HBRyzen
bir kullanıcı yorumunda bir kişi şöyle demişti; "İsimtescil ve godaddy'den aynı domaini 2-3 gün boyunca sorguladım ve en sonunda (bkz:hugedomains.com) domaini kaptı, sizce isimtescil mi yoksa goaddy'mi bildirdi hugedomains'e" diye.
sizin de dediğiniz gibi log tutma olasılığı çok yüksek. whois vb. işlevleri isimtescil'den sorgulamamakta fayda var.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol