izlenecek dizi tavsiyeleri

Kafkef
Chernobyl
Chernobyl, 1986 yılında Ukrayna’da Çernobil nükleer santralindeki patlama ve sonrasında yaşananları konu ediyor. Yaşanan trajik kazanın ardından SSCB, olayın araştırılması için ülkenin önde gelen nükleer fizikçilerinden Valery Legasov’u görevlendirir. Sovyet Başkan Yardımcısı Boris Shcherbina ile birlikte kazayı incelemeye giden Valery, olayın nasıl meydana geldiğini öğrenmek ve felaketin boyutlarını kontrol altına almak için zorlu bir mücadele verir.
[embed_basic url=www.youtube.com/embed/s9APLXM9Ei8]
HBRyzen
izlenmesi gereken bir dizi. yapılan hatalar sonucunda insanlık umarım ortaya çıkan bedelden ders almıstır. ülkemizde de yine ruslar yapacak nükleer santralleri patlatmasalar iyi, hadi hayırlısı.
ayrıca, ben de öneri ekleyeyim; Dark,peaky blinders,sherlock,vikings,the 100
alfa
Into the Night
Güneşin neden olduğu öldürü ışınlar yüzünden insanlar ölmektedir. Bir grup insan bunu ölmeden fark eder ve uçakla sürekli güneşten kaçmaktadır. 2020 yılı yapımı netflix dizisi. Dizi hem heyecanlı hemde çok akıcı ilerliyor. kesinlikle izlemenizi isterim ayrıca ana karakterlerden biri türk.
mahmuta
brooklyn nine nine tavsiye ederim. kısa kısa bölümlerden oluşan bir karakol polis komedisi diyebilirim. kafa dağıtmak için arada izlenir. öyle devamı ne olacak diye düşündürmez.
googleda;
Brooklyn Nine-Nine polisiye komedi tarzında bir Amerikan yapımı televizyon dizisidir. ABD'de Fox tarafından yayınlanmaktadır. Dizi New York Polisi'nin Brooklyn'deki kurgusal 99. Bölge Karakolu'ndaki dedektiflerinin ve yeni atanan polis şefinin başından geçen olayları konu alır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol