nasıl bir seo çalışması yaptırmalıyım

ABaris
Merhaba wms yazarları genelde yaptırdığımız SEO çalışmalarından sonra sitenize daha fazla ziyaretçi almak isteriz ancak doğru ve zamana yayılmış olarak yapılan çalışmalarda tekil ve yerli ziyaretçi sayısında doğru ve yerinde artış gözlemleriz. Bu artışın doğru ve düşüş yaşanmayacak şekilde ki çalışmalara tabii tutulması gerekmektedir. Aynı zamanda kısa dönemde yapılan çalışmaların sitelere katkılarından fazla zararları ile karşı karşıya kalabiliriz. Bu yapılan çalışmalar genellikle, spam ziyaretçilerim sitenize gelmesini sağlamaktadır.Hatta spam yorumlar ve trafik kaynağınız da oluşan dalgalanmalara da şahit olursunuz. Bu türden olumsuz durumları yaşamak istemiyorsanız profesyonel ve zamana yaygın çalışmalar yaptırmanız yerinde olacaktır.
HBRyzen
ayrıca seo çalışması yapmadan önce alanında uzman kişilerle çalışmak ta önemlidir! tutupta referansı olmayan birine iş vermek mantıksız! çünkü; bu zamanlarda pek çok kişi edindiği 1-2 bilgi ile kendini seo uzmanı sayıyor işte bu sebeple de sektörde sahte seo uzmanı oldukça fazla… hatta eskilerde bu seo meselesi duyulduğunda erdal bakkal bile seo uzmanı olmuştı :)

uzman bir seo uzmanı rakip analizi yapar,siteniz doğrultusunda çalışır, ezbere seo yapmaz! bu nedenle siz siz olun her seo uzmanıyım diyene iş vermeyin! saygılar;

(bkz: seo)
alpsolist
En az 3 aylık ve mümkünse daha uzun vadeli bir çalışma yapılmadı yapılan çalışma fiyatına göre değil kalitesine göre değerlendirilip hizmet alınmalı ek olarak tüm bu çalışmalar sonrası adwors üzerinden uygun şekilde optimize edilmiş reklamlar alınmalı.
Tevfik
naçizane tavsiyem; seo uzmanı kendiniz olun. birçok makale var, birçok yöntem mevcut. yapacağınız en güzel işlem bir rol modeli bulmak kendinize ve onu örnek almak. makalelerini okuyun. örneğin ben ayhan karaman yazılarını çok okuyorum, oldukça etkili yazıları var. seo uzmanına ödeyeceğim ücreti, kaliteli siteden tanıtım alarak yapabilirsin.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol