ne kadar kazanıyorum

erdemoglu
Normalde hayatta paylaşmam ama webmaster sözlük'e özel paylaşıyorum :) Eskiden pinterest kullanıyordum günlük ortalama 100tl kazanıyordum. Bazen 100'ün biraz altı bazen biraz yukarısı. Pinterest ile sorunlar yaşadım ve pinteresti bırakıp facebook hesabıma geçtim günlük 6-10k arası yeni takipçi geliyor.

Şuan 120k takipçisi var yeni instagram hesabı açtım facede paylaşıyorum gönderilerin altına 15k oldu oda 1 haftada. Facebook ve instagrama yöneldim hit çekebilmek için. Pinterest varken önemsemiyordum.

Şuan günlük 10k tekil çekebiliyorum max 25-30 tl kazandırıyordu şuanlık o yüzden websitelerde yayını durdurum facebook hesabında kitle kasmaya başladım 1m olduğu zaman devam edeceğim ziyaretçi çekmeye. şuanda çekiyorum ama çok değil.

İnstagram 10k olduktan sonra hikayelerde link verebilme açıldı 10 hikaye atıyorum 1k tekil geliyor ortalama. Toplamı 30tl bırakıyor işte.

İçerik copy paste keşke olmasa ama maalesef böyle devam ediyorum. Tbm 0.07 olduğu için çok düşük kazançlarım var. Günlük ort 600 tık vs alıyorum keşke tbm 1TL olan bir websitem olsa :)
bu başlıktaki tüm girileri gör

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol