ziyaretçi bazlı seo

ABaris
Bugün siz takipçilerime kaliteli ve doğru ziyaretçi akışı için neler yapmanız konusunda bilgilendireceğim. Sizlerde yaptırdığımız SEO çalışmalarından sonra internet sitenizin daha fazla ziyaret ve tıkanmasını isteriz. Doğru ve zamanı yayılmış yapılan çalışmalarda tekil ve yerli ziyaretçi sayısında doğru ve yerinde artış gözlemleriz.


Bu artışın doğru ve düşüş yaşanmayacak şekilde ki çalışmalara tabii tutulması gerekmektedir. Aynı zamanda kısa dönemde yapılan çalışmaların sitelere katkılarından fazla zararları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yapılan çalışmalar genellikle, spam ziyaretçi ve zirveden dibe düşüş hit gerçekleşmektedir. Hatta spam yorumlar ve trafik kaynağınız da oluşan dalgalanmalara da şahit olacaksınız. Bu türden olumsuz durumları yaşamak istemiyorsanız profesyonel ve periyotlu çalışamalar yaptırın.


Kendinizde bu düzenli ve zamana yayılmış çalışmalar yapmak istiyorsanız, blogumda yer alan tüm makale ve tüm püf noktaları ile sizlerin ihtiyacını karşılayacak niteliktedir.Eğer çalışmalarınız bir firma tarafından gerçekleşiyorsa anlık ve haftalık raporlama isteyiniz. Kazandırılan link ve reklam alınan web sitelerin doğru ve kaliteli olup olmadığına dikkat edin. Bu arada içeriği ve kategorisi, reklam alınan web siteler ile uygun olmasını firmanızdan bizzat isteyiniz.


SEO ile ilgili görsel sonucu Trafik akışını kontrol edebileceğiniz ve izleyeceğinizi sağlayan internet siteleri;

• Google Analytics
• Yandex Metrica
• Trafik akışı ile ilgili eklentiler
• Kullandığınız altyapının arayüzünde

Blog,kişisel ve forum gibi web sitelerin doğru ve yerli ziyaretçi ile alanınına göre prestiji artmaktadır. Bu yüzden kaliteli ve kalıcı bir çalışma ile takipçi ve kullanıcı saysını arttırırsınız. Ziyaretçi bazlı SEO ve diğer çalışmalardan daha önemli ve sonuç odaklı çalışmaların yapılması gerekmektedir. Bu yüzden yaptıracağınız firma ve şahıslar bu tarz kriterlerin göz önünde bulundurarak bir çalışma üretmesi gerekir.

Alıntıdır

en son hangi filmi ya da diziyi izlediniz

HBRyzen
[mention username=alfa]102[/mention] the mandalorian hakkında düşüncelerin neler? bildiğin üzere Star wars ilk filmleri hariç süperdi fakat sonrasında gerek senaryo gerekse de şu başrol kız ile seriyi bozdu, ama disney 'da bir dizi işine girmişti the mandalorian adında, şahsen ben beğendim hikayeyi fakat biraz yavaş akıyor ve çeşitlilik az gibi geldi bunun dışında güzel.

peki sen ne düşünüyorsun?

sık yapılan seo hataları

mouse
* Link Satın Alma

Google penguin algoritması artık satın alınan linkleri çok kısa süre içinde tespit edebiliyor. 2014 yılında yapılan Penguin güncellemesinden sonra birçok web sitesi arama sonuçlarındaki sıralamalarında gerileme yaşadılar ve bunu sebebi çok fazla sayfadan satın alınan backlink olması ve penguin tarafında çok kısa süre içinde tespit edilmesi.
Backlinklerin çok fazla olması yerine az, kaliteli ve manuel olası artık önem taşımaktadır.

* Ziyaretçiniz Gibi Düşünmemek

Biz bir konuyahakim olarak o konu üzerine bir makale, blog veya içerik yazarız ve bazen kullanılmış olan teknik terimleri kendi bildiğimiz gibi yazmaya devam ederiz ama unutmayalım ki o yazıyı okumaya gelen blog ziyaretçilerimiz o konuyu öğrenmek için geliyorlar. Kullanış olan teknik terimleri açıklamasıyla veya daha kolay bir şekilde kullanılmak gerekir.

* Yeni Kurallara Göre Site Optimizasyonu Yapılmaması

Google kendini devamlı güncellemektedir.Bu gün yapılan SEO çalışma standartları belki 1 sene sonra çok değişmiş olacaktır. Yapılması gereken SEO kurallarını iyi takip ederek web sitenizi yeni SEO kurallarına göre güncel tutmak.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol