sahibinden.com

HBRyzen
sahibinden.com ya da sadece; sahibinden, Aksoy Grup bünyesinde bulunan ve türkiyenin önde gelen ticaret sitelerinden biridir.
sahibinden'de sıfır ürün'den ikinci el'e oradan gayrimenkul'e ve araç alışverişine birçok alanda müşterilerin birbirlerini bulmasını sağlayan bir e-ticaret portalıdır.
alfa
Bence türkiye'nin en büyük özgün girişimlerinden bir tanesi. hem anlık kullanıcı olsun hemde eklenen ilan verisiyle olsun çok sağlam altyapıları var. Bir gün olsun hizmet dışı kaldığını görmedim ve duymadım. kullandıkları teknolojilere hem saygı duyuyorum hemde kıskanıyorum. Ama kesinlikle müşteri odaklı bir site değil. Neredeyse parasız ilan eklemek mümkün değil. Yok ilan sayısı, yok ilan yayınlama süresi, yok öne çıkarma filan diye diye müşteriyi yoluyorlar. eğer 1 ay içinde 3 tane satmak istediğiniz ürün varsa kusura bakmayın sadece 1 tanesini satabilirsiniz. Ayrıca kurumsal üyelerden çok yüksek paralar alıyorlar. Adam gibi rakip çıkmadığından insanlar burada kalmak zorunda kalıyor. rekabet her zaman hem müşteriyi memnun eder hemde teknolojiyi geliştirir. kısa zamanda rakip çıkmasını diliyorum.
mouse
istisnasız herkezin malının değerinden fazla fiyat satışa koyduğu platform.
arabanın ederi 10 bin
- biz 15 binden satışa koyalım pazrlık yaparız
bir başkası aynı arabayı satarken
- bak 15 bin yazmışlar biz 20 bin yazalım pazarlık yaparız
....
saydek
ilk başta galericiler tekeline son vermişti ama şu an kendi aynı duruma düştü serbest piyasa diye 10 liralık aracı 40 lıraya satanlara engel olmadığı sürecede benim gözümde yeri yok

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol