siteyi analiz etmek

ABaris
Maddeleri listeleyerek ve sıraya koyarak nasıl yapmamız gerektiğine bir göz atalım.


• İncelemek istediğiniz sitenin, inceleme işlemine görsel açıdan başlayınız. Tema, logo ve benzeri grafikler üzerinden incelemeye başlanır.

• Grafikler üzerinden inceleme işleminin ardından sıra geldi, sitenin seo açısından incelenmesine. İncelediğiniz sitenin seo ayarlarına, çalışmalarına ve hareketlerini inceleyiniz.

• Seo hareketleri incelenmesi ardından, sosyal medya çalışmalarını inceleyiniz. İncelediğiniz site sosyal medya üzerinde nasıl bir hakimiyet kurmuş? Kurmuş olduğu hakimiyeti hangi çalışmalarla başarmıştır? Bu maddede bahsi geçen soruların cevaplarını bulma odaklı incelemeler yapılır.

• Sosyal medya incelenmesi ardından, backlink çalışmalarını incelemelisiniz. Hangi siteden, hangi bağlantısına, hangi yolla ve nasıl almış olduğunu incelemelisiniz.

• Backlink çalışmaları inceleme aşamasından sonra, sitenin alt yapısını inceleyiniz. Hangi sistemi kullanıyor ve neden kullanıyor? Bu sorunun cevabı bulunma odaklı inceleme yapılır.

• Platformlarda incelediğiniz site hakkında neler karalanmış? Bu sorunun cevabını bulma odaklı inceleme yapınız. Site sosyal platformlarda nasıl bir izlenim bırakmış?

Detaylı bir inceleme ardından başarılı sonuçlar elde etmeniz için tüm maddeleri uygulamalısınız.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol