wmsozluk mail gelmiyor mu

deepx
geçen tema düzenlemesinde şifre sıfırlama isteği göndermiştim şifrem sıfırlanmıştı... dün o şifreyi unutup başka bir şifre sıfırlama isteği gönderdim fakat gelmedi.
az önce yine istek gönderdim ama eposta adresime herhangi bir mail gelmedi.
Bugün eski maili aratıp öyle girebildim.

türkçe site açmak için çok düşünün

deepx
Bence emek verildimi iki dilde de kazanç elde edilebilir... Bende ilk başta türkçe bir websitesi açtım, sonrasında kazanç olmayınca ingilizce açmaya karar verdim fakat ingilizce bilmediğimden :) pek ilgilenmiyordum ve sonunda elde var sıfır. sonrasında yine eski tr siteme geri döndüm yine onunla uğraşıyorum. Kazançlar ise hite göre iyi sayılır düzeyde.

Bence reklamlardan gelir elde etmenin en önemli noktası hedef kitledir. hedef kitleniz tüketici odaklıysa to yükselir. fakat wm takımıysa biraz zor.

xenforo çılgınlığı

yuzuklerinefendisi
Xenforo forumlar Son zamanlarda çok hızlı bir şekilde popüler oldu. Bir çok site vbulletin, mybb vb bırakıp buna geçtiler. Gerçekten bu kadar kaliteli mi? 1.000 TL edecek bir yazılım mı?

Sadece lisans almış olanların üye olabildiği Türk bir forum var. Orada bir 3.000 e yakın üyesi var. Gerçekten xenforo yu popüler yapan şey ne? 2. El piyasası da 300 - 500 TL arası faturasız alanlar. Böyle bir bütçem olsaydı bile şahsen elim gitmezdi o paraları vermeye.

türkçe site açmak için çok düşünün

yuzuklerinefendisi
birçok kişi Türkçe blog türü siteler açmaya devam ediyor . . Eğer gerçekten çoook iyi bir fikir yoksa aklınızda, zamanınıza yazık . Çünkü çoğumuz bunu adsense için yapıyor . İlk başta iyi güzel her şey . Bir şekilde ilgili olduğun konu bulup yazılar yazıp SEO'ya da uyup güzel site çıkarabilirsiniz . Ama iş burda bitmiyor maalesef . Adsense çok ama çoook kötü bir TBM veriyor . Yani emeğinize ve zamanınıza yazık . Benim websitem günlük 400-600 kişi kimi günler 800 kişi ziyaretçi alıyordu . Bir günde en fazla 1.25 kuruş kazandım . Bir buçuk sene uğraştım bu site için . Birçok arama sonucunda haber sitelerinden de önce geliyordum . Hatta bir özel bankadan sosyal medya-internet sorumlusu mail ulaşıp haklarında ek bilgi eklememi istemişlerdi bir gönderide . Ama ne kadar ziyaretçi olsa da konunuz kazançlı değilse ya da zaten başta Türkçe siteyle başlamışsanız benim yaşadığımı yaşıyorsunuz . Ya gerçekten bu işe kapsamlı girer günlük onlarca gönderi girersiniz ve alanınız da kazançlıdır, buradan yürürsünüz . Ya da aylarca uğraşırsınız sonuç kocaman 0 . İlk sitemin şokunu atlattıktan sonra yeniden yakın zamanda website açtım . Ama bu sefer dersimi aldım ve ingilizce açtım . Bakalım ilerleyen zamanlarda ziyaretçi almaya başlarsa o zaman onun hakkında da her şeyi şeffaf şekilde yazacağım .

Bu kadar uzun yazıdan çıkaracağınız şey, başlıkta da yazdığım gibi Türkçe websitesi kurarken çok ama çoook düşünün . Sonra ben ne için uğraştım demeyin. Keşke Türkçe siteler daha kazançlı olsa da hiçbirimiz diğer dillere yönelmese ( not : e-ticaret siteleri hariç )

google alışveriş reklamlarını türkiye'de göstermeyecek

yuzuklerinefendisi
Alışveriş reklamları ile ürünlerin sayfalarına yönlendirme yapan Google, Türkiye özelinde aldığı yeni kararını açıkladı. İnternet devi Google, arama motorunda çıkan ve alışveriş sitelerine yönlendiren arama sonuçlarında değişikliğe gidecek. Şirket, Türkiye'de Rekabet Kurumu'nun aldığı karar doğrultusunda 10 Ağustos'tan itibaren artık alışveriş sitelerinin reklamlarını göstermeyecek.

Google, Rekabet Kurulu'nun kararı doğrultusunda 10 Ağustos 2020'den itibaren alışveriş reklamlarını arama sonuçlarından çıkarıyor. Rekabet Kurumu'nun Mayıs 2020'deki Google'daki alışveriş reklamlarıyla ilgili kararı kapsamında herhangi bir ürünün aramasını yapan kullanıcılar, artık alışveriş sitelerinden çıkan ürünleri ekranda göremeyecek.

google benim işletmem sınırsız pin taktiği ücretsiz

yuzuklerinefendisi
Sizlere orda burda parayla satılan google benim işletmem pin üretme/sınırsız pin taktiğini göstereceğim. Google business pin üretme için bir işletme olmanız gerekiyor bunuda belirtelim. Bu işlem için aracı olarak Akbank'ın servisini kullanacağız.

İşletme kaydı ile birlikte ;

• İşyeri adresiniz hem aramalarda bununla beraber Google haritalarda yerini alır,
• İşyerinizin bildirişim detayları internette kolayca bulunur,
• Müşterileriniz yorum alanına memnuniyetlerini paylaşır,
• dilerseniz ücretsiz ve kolay birşekilde internet sayfası sahibi olmuş olursunuz.

Google Benim İşletmem sayesinde daha fazla yeni müşteriye ulaşmak için şimdi Akbank Mobil veya İnternet'e giriş yaparak Başvurularım sekmesi altından Google Benim İşletmem'e ücretsiz kaydolun, vakit kaybetmeden rakiplerinizden bir adım öne çıkın!

adsense ödemeleri ne zaman yapılır

ABaris
AdSense ödemenizin elinize ne zaman geçeceğini mi merak ediyorsunuz? Ödemenizin bu ay mı yoksa önümüzdeki ay mı yapılacağını öğrenmeye mi çalışıyorsunuz? Ödeme sürecinin işleyişi bu kılavuzda açıklanmıştır.
Ödeme alma adımları
İlk AdSense ödemenizin yapılabilmesi için aşağıdaki tüm adımları tamamlamanız gerektiğini lütfen unutmayın.
1. Vergi bilgilerinizi girin (tüm bölgelerde gerekmez)
Bulunduğunuz yere bağlı olarak, vergiyle ilgili bilgiler almamız gerekebilir. Daha fazla bilgi için Vergi bilgilerinizi Google'a nasıl gönderebilirsiniz? başlıklı makaleyi inceleyin.
2. Alacaklı adınızı ve adresinizi onaylayın
Aşağıda açıklanan Kişisel Kimlik Numaraları (PIN) hesabınızdaki posta adresine gönderildiğinden, ödeme adresinizin ve alacaklı adının doğru olduğunu kontrol etmeniz önemlidir. Düzeltmeniz gereken bilgiler varsa alacaklı adını değiştirme veya ödeme adresini değiştirme talimatlarını izleyebilirsiniz.
3. Ödeme şeklinizi seçme
Kazançlarınız ödeme yöntemi seçme eşiğine ulaştığında, ödeme şeklinizi seçebilirsiniz. Ödeme adresinize göre; Avrupa Tek Ödeme Alanı (SEPA) yoluyla Elektronik Fon Transferi (EFT), banka havalesi, çekler ve Western Union Quick Cash gibi çeşitli ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ödeme şeklinizi nasıl belirleyeceğinizi öğrenin.
4. Adresinizi doğrulayın
Kazançlarınız adres doğrulama eşiğine ulaştığında, AdSense hesabınızdaki alacaklı adresine bir Kişisel Kimlik Numarası (PIN) gönderilir. Tarafınıza ödeme yapabilmemiz için bu PIN'i AdSense hesabınıza girmeniz gerekir. PIN'iniz standart postayla gönderilir ve size ulaşması 2-3 hafta sürebilir. PIN'ler hakkında daha fazla bilgi için bkz. Adres (PIN) doğrulamaya genel bakış.
5. Ödeme eşiğine ulaşın
Geçerli bakiyeniz ayın sonunda ödeme eşiğine ulaşırsa, 21 günlük bir ödeme işlem süresi başlar. İşlem süresi sona erdiğinde ödeme yapılır. Ödeme zaman çizelgeleri konusunda daha fazla bilgi edinin.
Hesabınızın ödeme eşiğinin 100 TL olduğunu varsayalım. Geçerli bakiyeniz Ocak ayında 100 TL'ye ulaştıysa ve yukarıdaki adımların tümünü uyguladıysanız, Şubat ayının sonunda bir ödeme yaparız.
Geçerli bakiyeniz henüz ödeme eşiğine ulaşmadıysa, kesinleşmiş kazançlarınız bir sonraki aya devredilir ve bakiyeniz eşiğe ulaşılana kadar birikmeye devam eder.
Kazançlarınızı izleme
Ana sayfada, tahmini kazançlarınızın günlük bir özetini görebilirsiniz. Daha fazla bilgi için tahmini AdSense kazançlarınızı hesabınızın Performans raporları sayfasından izleyebilirsiniz. "İşlemler" sayfasındaki bir bağlantıdan ulaşılan "Ödeme makbuzu" da önemli bilgiler içerir.
"İşlemler" sayfasında, önceden yapılmış ödemelerin durumu ve hesaba ilişkin aylık hesaplamalar izlenir. Bu sayfada, hesabınızda yapılan düzenlemelerin yanı sıra, ayrı satır öğeleri olarak hesabınıza kaydedilen kazançları görüntüleyebilirsiniz. Ödemeniz yapıldıktan sonra, ödemeyi "Otomatik ödeme" bağlantısı şeklinde listelenmiş olarak görürsünüz. Ödeme makbuzunu (varsa, yerel para biriminizdeki ödemenizin hesaplanmasında kullanılan döviz kurunun yanı sıra) görmek için bağlantıyı tıklayın.

bir sitenin wordpress temasını öğrenmek

r5ty7ujh

Wordpress theme adını ögrenmek için bir işlemde bu arkadaşlar eğer uğraşmak istemiyorsanız tek yapamanız gereken : https://whatwpthemeisthat.com adresine girip sitenin linkini yapıştırmanız ve aramanız size direk temanın yapımcısı , temanın adını , satış linkini göstermektedir.

Bu işlem sadece wordpress için geçerlidir.

halloldubil.com

r5ty7ujh
Sistem gerçekten güzel , güzel olmasının sebebi muadillerine yetişememiş , pastadan payını alamamış insanlar için iyi bir başlangıç yeri bende bu sorundan şikayetçi olduğum için katılmak istedim fakat sistem onaylama işlemi çok geç oluyor 2 gündür bir ilanımın onaylanmasını bekliyorum ve sosyal medya hesaplarından ulaşamıyorum yöneticilere.

Renk konusun da müşterilere ve ziyaretçilere hitap eden bir şekilde olmamış daha soft bir renk çalışması yapılabilirdi.

Logo ve renk bence firmanın kalitesini duruşunu gösterir.

Diğer rakiplerine göre sönük kalmış diyebilirim

Kullanıcı adım: Wordpress
ref: https://www.halloldubil.com?referral=1209395357

Referans sistemi güzel olmuş neden ?

Referans sistemin de size ait bir link atanıyor ve link üzerinden üye olursanız şayet , referans sahibine 1₺ ödeme yapılıyor çok kazandırmasa da kazanç sağlar.
Sistem de bir güzel olan bu diye düşünüyorum.

halloldubil.com

blackmert
yeni açılmış bir platform. fiverr benzeri ve güzel özelliklere sahip. freelancerlardan kesilen komisyon düşük tutulmuş. bu anlamda en düşük komisyon kesintisi olan platform olabilir. ayrıca referans sistemi ile siteye üye yapılan her bir kişiden de gelir sağlanıyor. sunulan hizmetleri satıştan komisyon vererek diğer üyelerin farklı platformlarda paylaşmasını da sağlayabiliyorsunuz. hizmet almak isteyen kişiler için ise bakiye yüklemelerine ek bakiyeler veriliyor. muadillerine göre göre hem freelancerlar hem de alıcılar için değerlendirilmesi gereken bir yer.

siteye ikinci kez 301 yönlendirmesi yapmak

ABaris
2.kez ya da daha fazla kere olsun farketmeyen eylemdir. fakat dikkat edilmesi gereken püf nokta şudur ki işl yönlendirdiğiniz site dahil olmak üzere eski domainlerinizin tümünü yeni sitenize yönlendirmeniz gerekiyor.
yani birincisite.com u ikincisite.com'a yönlendirip ardından ücüncüsite.com'u oluşturmuşsanız eğer;

birincisite.com ve
ikincisite.com'un ikisini birden ücüncüsite.com'a yönlendirmeniz gerekmektedir.

aynı şekilde 3 veya 4 kere de yönlendirme yapabilirsiniz. her yaptığınızda bir önceki eski tüm domainleri son ve en yeni sitenize yönlendirmeniz gerekmektedir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol