betlesene

kamiller
gördüğüm en kaliteli bahis sitesi desem abartmış olmam sanırım. arayüz güzel, güvenilirlik sağlam, hız mükemmel, oranlar tatmin edici. evladım olsa bu kadar sevemem sanırım.

müteahhitlik

fleeto
Üstlenilen iş ve projeyi gerekli yöntemlerle tamamlamayı taahhüt eden gerçek veya tüzel kişidir. Müteahhit, mimar ve mühendisler, yetkili kurum ve kuruluşlar, taşeron firmalar ve diğer ekip ekipman kaynakları ile koordineli çalışarak binanın yapımları için gerekli tüm ekip ve ekipmanı temin ederek, yapım işini sözleşmede belirtilen sürede ve şartlarda bitirmekle görevli olan kişi veya firmadır.
Detaylı bilgi için: https://www.aykutozdemir.com.tr/insaat/muteahhitlik-nedir-nasil-olunur-ne-is-yapar-ve-maaslari-nedir.html

bilişsel akademi

mulayim
yabancı dil üzerine eğitim veren bir kurs.

hızlı okuma teknikleri, yabancılar için türkçe/tömer ve çesitli yabancı diller için dersler veriyorlar. yds için ingilizce ve hızlı okuma kurslarına kaydolmuştum 2 arkadaşımla beraber, birden fazla katılımcı olması durumunda indirim teklif ediyorlar, bilginize. internetten yorumlarına baktığımda rusça ve arapça kursunu alan insanların da memnun kaldığını gördüm.

https://www.bilisselakademi.com/

inşaat blogu

gkblnet
Yapı Türk türk inşaat sektörünün güncel ve gündem belirlemeye aday yeni bir başlangıç yapmış bir blog çalışmasıdır. Blogumuzu yelpazesini mühendislikten mimariye inşaat malzemelerinden iş güvenliği ve işçi sağlığına inşaat firmalarından sektörde ki son gelişmelere kadar geniş tutarak inşaat sektörü içinde ki hemen hemen her kesime hitap etmek için hazırlıyoruz. Blogumuzda yakında alanında uzman bir çok mühendis ve mimardan faydalı makaleler, akademisyenlerden mühendis ve mimarlara tavsiyeler, sektörün temsilcilerinden uygulayıcı ve tasarımcılara seslenişler ve sektörün sonra gelişmelerini göreceksiniz. Sektörle alakalı iş yapan veya öğrenim gören herkesin takip etmesi gereken bir blog diyebilirim. Aynı zamanda inşaat, emlak, yapı sanayi ve ticaret, mühendislik ve mimarlık firmaları https://yapiturk.blogspot.com için tanıtım yazılarımız ve reklamlar ile müşterilerine ulaşmada en iyi aracılardan olacağımıza inanıyorum. Aynı zaman Linkedin paylaşımlarımız ile Türkiye'nin en interaktif sektörel blogu olmaya adayız. Özellikle Orta Asya ve Avrasya pazarlarında yer alan yabancı firmalar ile Türk firmalar arasın bir köprü vazifesi kurmayı amaçlıyoruz.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol