turkhackteam.org

HBRyzen
TurkHackTeam veya Kısaltılmış adıyla THT 2002 yılında Arsenik tarafından kurulmuştur, Kendilerini Milliyetçi Hackerlar olarak tanımlamaktadırlar ayrıca Türkiye'nin en Köklü Siber Timlerinden biridirler.

Kurucularının Arsenik,ZoRRoKiN ve Se-Zer başta olmak üzere Bedros Sanches, OnLy, Akşemsettin, TheKar1zma olduğu Düşünülmektedir.

Hedefleri ise Türkiye'ye ve Atatürk'e Hakaret ve Saygısızlık edenler ve Mazlumlara İşkence edenler gibi pek çok hedefleri bulunmaktadır...

Ayrıca Geçtiğimiz 2-3 gün önce AP(avrupa parlamentosu)'nda Yunan bir Vekilin Türk Bayrağını yırtmasından dolayı Yunanistan'a Siber Saldırı Faaliyetleri de başlamıştır ve bunun dışında Çin'in Doğu Türkistan'a Yaptığı Zulümlerinden dolayı Çin'e de Pek Çok Siber saldırı yapmış ve halen de saldırılara devam etmektedirler(Saldırılar Saldırı timi Turan Ordusu adı altında z-hone.org'a kayıt edilmektedir..)

Bunların dışında da pek çok Siber saldırıları bulunmuştur bu saldırıların bazıları;

Pentagon'u,Vatikan'ı ve Washington Post'u ve İsrail'i Hacklemeleri Başta olmak üzere bu ve bunun gibi pek çok saldırı yapmışlardır.

(bkz:hack) (bkz:güvenlik) (bkz:hacking) (bkz:siber)
anill
içerisinde çok geniş kapsamlı arşivlerin, bilgilerin olduğu türkiye'nin dev sitelerinden birisidir. hemen hemen içeride her konu hakkında hızlıca yardım ediliyor. öğrendiğim çok şey var, bilgisayar konusunda birçok sorunumu türkhackteam sayesinde gidermiştim zamanında.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol