webmastersozluk

seo
Webmaster, web sitesi geliştiren kişi anlamında kullanılan bir terimdir. İngilizcedeki master kelimesi bu terimde uzman anlamında kullanılmaktadır. Webmaster'lar, yazılım, grafik, animasyon, sunucu taraflı işlemler vb görevlerde uzman olan kişilerin oluşturduğu ekipte koordinasyon sağlama görevi alabilirler.

2020 tarihinde kurulan katılımcı sözlük tarzındaki ağ sayfası. sözlüğün yazarları farklı sosyal forumlardan toplanarak bir araya gelmişlerdir.
ABaris
selamlar güzel bir tanıtım yazısı olmuş sözlük için. bir yıl sonra bu yazısı vay be bir zamanlar diye okumak dileğiyle

:) :) :) :)
mahmuta
Sektörün böyle birşeye ihtiyacı vardı . Forumlar bazen çok ciddi oluyor . Hem ciddi hem bilgi paylaşım yeri webmaster sözlük
wmaraci
Web dünyasının eksiklerinden olan bir sektördü, sağolsun Barış bey bu eksiği kapatmaya başladı kendisine bu atılımından dolayı teşekkür ediyoruz.
ABaris
@hbryzen evet hocam tanıtım yapıldı. @anil @wmaraci güzel geridönüşleriniz için teşekkür ederiz. sizlerin de sayesinde sizlerle iyi yerlere geleceğimize inancımız tam.
burak
Bir vizyonsuzun ((bkz:ben)) zamanında aldığı ama açık arttırma ile ölü fiyata sattığı alan adı. en azından birilerinin proje yapmış olması güzel :)
1
ABaris ABaris
Estağfurllah :) . Bu projede kayıtlı olmanız bile güzel

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol