wmaraci.com

HBRyzen
2010 Yılında Kurulan ve Türkiyenin Birkaç Lider Webmaster Topluluğundan biridir... İçeriğinde Webmasterlerin işine yarayacak çeşitli araçlar barındırır bunun dışında İçeriğinde Blog,Ticaret ve göz bebeğimiz Forum bölümü de bulunmaktadır.

Sitenin Kuruluş Amacı Türkiyedeki Webmasterların eğitilmesine katkıda bulunmak ve Karşılaştığı problemleri çözmektir. (Çok Sıcak kanlı bir forumdur.)

Sitenin Forum alanında ise Programlamadan Site Tanıtımına oradan Grafik Tasarım ve Yatırıma Çeşitli Ana başlık Ve daha başka başka Kategori bulunmaktadır. Ayrıca site Cesur.NET Sunucularında Barınmaktadır.

Saydıklarımı R10.net için de Söyleyebilirim....

(bkz:cesur.net) (bkz:r10.net) (bkz:r10) (bkz:r10net) (bkz:wmaracı)(bkz:wmaraci)
anill
webmasterlik öğrenmek ve bu işi ticarete dökmek isteyenler için gidilecek ilk sitelerdendir. sadece webmasterlik değil, yanında grafik tasarım ve yazılımla ilgili diğer konular için de gidilebilecek bir sitedir. bilgisi olmayanların forumdaki sıcakkanlı üyelerden, bilgili yazılımcılardan öğrenilecek çok şeyleri var. kayıtlı değilseniz bile mutlaka uğramalısınız.
Darknet
wmaraci geçenlerde geçici süe servis dışı kalmıştı, telefondan deniyorum girmiyor, bilgisayardan deniyorum girmiyor. Modeme reset attım belki modemdendir diye yine girmiyor en son dedim ki ttnet müşteri hizmetlerini arayayım bi baktım gelmiş. meğerse teknik bir sorun varmış :D

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol