confessions

emirkan

1. nesil Yazar - asistan - Yazar -

  1. toplam entry 16
  2. takipçi 1
  3. puan 405

e bebek'in hacklenmesi

emirkan
Uzun süredir bakımdayız indexi vermelerinin ardından bir çok yerde hacklendiği konuda duyumlar var, ekşide bahsedilen duyumlara göre de database dahil tüm sistem şifrelenmiş ve 300 btc teklif ettikleri söyleniyor

e-ticaret

emirkan
E-ticaret; aslında bilindiği gibi ticaretin farklı bir versiyonudur. İlk olarak 1995 yıllarından sonra tüm dünya geneline yayılmaya başlayan e ticaret sistemi daha çok internetin kullanım hızıyla birlikte artışını sürdürmüş ve dev markaların ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Ticaretin dijital ortama taşınarak online olarak alışveriş yapılması şekline E-ticaret diyoruz.

website hızlandırma rehberi

emirkan
Merhabalar, kendim bir çok firma ve internet sitesine SEO ve Diğer web işleri için danışmanlık sağlıyorum ücretsiz yardım isteyen bir çok arkadaş oluyor tabii neden etmeyeyim. Sözlükte de bir kaç arkadaş hızlandırma konusunda destek istemişti, kendim sürekli okuduğum pdf dosyasını burada paylaşıyorum umarım sizlere yardımcı olabilirim.

https://wordpressacil.com/webmastersozluk-hizlandirma-rehberi.pdf

vrml

emirkan
VRML yani "Sanal Gerçekçilik Modelleme Dili" oldukça kullanışlı bir programdır. 3D grafikler, nesneler ve animasyonlar için kullanılan VRML HTML'nin 3B eşdeğeri olarak düşünülebilir düz bir metin programlama dilidir. Dosya uzantısı da .wrl'dir. VRML'de yazılan bu .wrl dosyaları 3B alan oluşturmaktadır ve bu alanlar da HTML dosyalarının dış kaynaklara bağlanmasını sağlar. Bunu da dış kaynaklara köprüleyerek yapmaktadır.
VRML popülerleşmek için belli bir süre beklemek zorunda kaldı. Bunun sebebi de tipik internet hızları sanal gerçekçilik yapabilmek için yeterli değildi. Bu sebeple de popülerleşene kadar eğitim ve deneme amaçlı kullanıldı. Günümüzde de oldukça sık kullanılan VRML 3B oluşturmak için kullanılan X3D'nin yerini yavaş yavaş aldı diyebiliriz.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol