confessions

HBRyzen

1. nesil Co-Admin - Dekan - Co-Admin -

  1. toplam entry 479
  2. takipçi 1
  3. puan 7045

r10.net

HBRyzen
Ek Bilgi;

2005 Yılında Radmin Mustafa Mert Öğüt) Tarafından (Kurulmuştur. ve daha sonradan MegaTRHost sahibi Coskun Tarafından Satın Alınmıştır.

Ek;
[img src=https://kimkurdu.com/wp-content/uploads/2019/07/wpid-20150506091054.jpg]

güzel hosting

HBRyzen
GüzelHosting candır <3 Bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadım ayrıca Destek Sistemleri Hyper Hızlı ve Anlayışlı... Süper Destek! Allah GüzelHosting'i Başımızdan eksik etmesin.

freenom

HBRyzen
freenom.com'un içerisinde .tk'ya ek olrak ".ga" ".cf" ".gq" ve ".ml" gibi Ücretsiz alabileceğiniz domainlerde bulunmaktadır. Domaini Aldıktan sonra Domainin ayarlarından ister CNAME kayıtlarından iseterseniz de NameServerlarını Güncelleyerek Hostinginize Bağlayabilirsiniz. Saygılar!

backlink nedir

HBRyzen
Backlink bir başka siteden Alınann veya Bir başka siteye verilen Linklerdir... Ücretli veya Ücretsiz alınabilirler. Genel Amaçları Sitelerin SEO'suna katkı sağlama,Alexa Rankta Üst sıralara yükselme gibi pek çok amacı vardır...

Ayrıca Backlinklerin birçok Çeşidi vardır bunlar;

Text Backlink
Görsel ` `
Footer ` `
Video ` `
Profil ` `
Yorum ` `
Sidebar ` `
ve Sosyal İmleme olarak 8 gruba ayırabiliriz...

bunun dışında Backlinkler sitelerin olmazsa olmazlarındandır ve genellikle sitelerin Footer (sitenin en alt parçası ) 'nda Sıkça rastlayabilirsiniz... (bkz:hacklink)

Video (Video içeriklerin açıklama kısmında yer alan bağlantılar.)
Text (Metin) (İçeriklerin içerisinden anahtar kelimeleye verilen bağlantılar.)
Görsel (Görsel aracılığıyla alınan bağlantılar.)
Footer (Web sayfaların en alt kısmından tüm sayfalarda gözükecek biçimde alınan bağlantılar.)
Sidebar (Web sayfaların en yan kısmından tüm sayfalarda gözükecek biçimde alınan bağlantılar.)
Yorum Backlink (Yorum yapılarak alınan bağlantılar.)
Profil Backlink (Forumların profil sayfasına eklenen bağlantılardır.
Sosyal İmleme (Sosyal imleme sitelerine gönderilen bağlantı türüdür.)

1xbet reklamları (adbetnet)

HBRyzen
Google Ads'ten reklam alamayan Webmaster'ların yöneldiği Reklam Ağlarından Biridir AdBetNet.com

Aslında Ağ 1xbet değil AdBetNet'e bağlıdır fakat 1xBet bir AdBetNet Müşteri Reklam Vereni olduğu için AdBetNet'ten reklam aldığınızda genelde 1xBet reklamı veriyor (Bu sitenize göre değişiyor sanırım...)

Ayrıca 1xBet'i Genelde Film ve Dizi Siteleri kullanır bunun sebebi ise Google'ın Özgün içeriği olmayan sitelere reklam vermemesidir, yani bundan mütevellit çoğu webmaster çareyi 1xBet'te bulur,

Ayrıca önceden söyleyeyim, AdBetNet'te YAYINCI olmak isterseniz Sitenizin en Az Aylık 30K Hit alıyor olması gerekmektedir, Google Analytics te bu kadar hitiniz yoksa Webmaster tools'taki Hitleri örnek olarak verirseniz temsilciye oradaki hitler daha Torpilli gorundugunden sisteme kayıt olabilirsiniz.

Bunun dışında isteyenlere AdBetNET temsilcisinin Skype adresini atabilirim daha hızlı ulaşmak açısından.

Reklam Fiyatları şu şekildedir (Bu fiyatlar Sitenizin Hitlerine göre değişiklik gösteriyor ben size Küçük çaplı bir siteye verdikleri reklam fiyatları söyleyeceğim)

PageSkin(Sitenin ArkaPlanında bulunan): 0.15$/1000
Pop-Under(Pop-Up Reklamlar): 0.75$/1000
VAST Reklam(Video Öncesi 1xBet video reklamı): 0.25$/1000

Pazarlık yapmayı unutmayın.

Saygılar!
(bkz:GoogleAds) (bkz:Google Analytics) (bkz:AdBetNet) (bkz:1xBet)

whois

HBRyzen
WHOIS'te Bir Websitenin Host edildiği yeri, Kayıt tarihini, Sitenin iletişim bilgilerini ve NameServer bilgilerini ve Host eden firmanın bilgilerini edindiğimiz bir Sorgulama aracıdır...

Whois.com.tr

turkhackteam.org

HBRyzen
TurkHackTeam veya Kısaltılmış adıyla THT 2002 yılında Arsenik tarafından kurulmuştur, Kendilerini Milliyetçi Hackerlar olarak tanımlamaktadırlar ayrıca Türkiye'nin en Köklü Siber Timlerinden biridirler.

Kurucularının Arsenik,ZoRRoKiN ve Se-Zer başta olmak üzere Bedros Sanches, OnLy, Akşemsettin, TheKar1zma olduğu Düşünülmektedir.

Hedefleri ise Türkiye'ye ve Atatürk'e Hakaret ve Saygısızlık edenler ve Mazlumlara İşkence edenler gibi pek çok hedefleri bulunmaktadır...

Ayrıca Geçtiğimiz 2-3 gün önce AP(avrupa parlamentosu)'nda Yunan bir Vekilin Türk Bayrağını yırtmasından dolayı Yunanistan'a Siber Saldırı Faaliyetleri de başlamıştır ve bunun dışında Çin'in Doğu Türkistan'a Yaptığı Zulümlerinden dolayı Çin'e de Pek Çok Siber saldırı yapmış ve halen de saldırılara devam etmektedirler(Saldırılar Saldırı timi Turan Ordusu adı altında z-hone.org'a kayıt edilmektedir..)

Bunların dışında da pek çok Siber saldırıları bulunmuştur bu saldırıların bazıları;

Pentagon'u,Vatikan'ı ve Washington Post'u ve İsrail'i Hacklemeleri Başta olmak üzere bu ve bunun gibi pek çok saldırı yapmışlardır.

(bkz:hack) (bkz:güvenlik) (bkz:hacking) (bkz:siber)

site hızı

HBRyzen
buna ek olrak... Sitenize bir Resim yüklerken öncelikle tinypng.com gibi sitelerde sıkıştırarak yüklemeniz GTmetrix'te,Google PageSpeed Insight'ta ve Sayfa açılıs hızına cok etkisi vardır.

tinypng.com

HBRyzen
TinyPNG veya TinyJPG Bir Sıkıştırma aracıdır, Bu site sayesinde özellikle Çok Görselli Websiteleri Sunucularına Resim Yüklemeden önce bu siteye upload edip, Sıkıştırır ardından Sunucuya yükler bu da Site hızında,Google PageSpeed Insıght Rankında ve GTMetrix Ranklarında önemli bir etken haline gelir, (SEO Puanı yükselir) bunun haricinde örneğin 150 KB bir resminiz var TinyPNG bu resimde gereksiz yerleri ve Resimleri Sıkıştırarak Resim boyutunu Büyük oranda Azaltarak Site hızınıza ve Sitenizin Kaynaklarına Katkı sağlar.Saygılar!

TintPNG Site (bkz:Resim Sıkıştırma) (bkz:SEO)

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol