confessions

mahmuta

1. nesil Yazar - asistan - Yazar -

  1. toplam entry 62
  2. takipçi 0
  3. puan 942

discord

mahmuta
sadece oyun kanalları için kullandığım platform. oldukça kullanışlı. bir konu hakkında bir kanal açıyorsunuz ve giren herkezle sesli görüntülü konuşma . oyunun arka planında açık olunca da sistem yormuyor

izlenecek dizi tavsiyeleri

mahmuta
brooklyn nine nine tavsiye ederim. kısa kısa bölümlerden oluşan bir karakol polis komedisi diyebilirim. kafa dağıtmak için arada izlenir. öyle devamı ne olacak diye düşündürmez.
googleda;
Brooklyn Nine-Nine polisiye komedi tarzında bir Amerikan yapımı televizyon dizisidir. ABD'de Fox tarafından yayınlanmaktadır. Dizi New York Polisi'nin Brooklyn'deki kurgusal 99. Bölge Karakolu'ndaki dedektiflerinin ve yeni atanan polis şefinin başından geçen olayları konu alır.

lorem ipsum

mahmuta
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol