confessions

Tevfik

1. nesil Co-Admin - Yrd. Doçent - Co-Admin -

  1. toplam entry 103
  2. takipçi 1
  3. puan 1217

hugedomains.com

Tevfik
firmanın backorder sisteminden ziyade bizim insanlarımız ellerinde olan domainleri hugedomainse sunuyorlar ve durum analizi yaptıktan sonra 100-200 dolara (domainin ortalama değerine) satıyorlar firmaya, firma'da yapıştırıyor fiyatı kendince.

sokağa çıkma yasağı devam ediyor

Tevfik
anlamadığım tek bir şey var, virüs haftaiçi yok mu oluyor? naçizane fikrim, bu şekilde önüne geçilmez maalesef. bir hafta komple sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli ve ciddi anlamda yaptırım uygulanmalı. aksi hâlde gün güne ölümlerin sayısı çoğalıyor ve halk ciddiye almıyor bu durumu.


arkadaşlar esnaf çarşıda, burası kaynıyor herkes dışarıda diyor! gencinden tutunda yaşlısına kadar. kimse kusura bakmasın ama sonumuz inşallah italyadan kötü olmaz...

dmoz nedir

Tevfik
[mention username=admin]1[/mention] pagerank 4-5 olanlar ne tanıtım yazısı satardı, footer linkler falan şimdi aklıma geldi de millet çok ekmek yedi. Şimdi google news kayıtlı siteler diye devam ediyorlar, bir de da pa değeri şu kadar diye devam ediyorlar. :)

wikipedia

Tevfik
açılması hiçbir zaman işime yaramadı maalesef. tüm kelimelerde, aranma hacminde üstümde çıkmaya başladı site ve hitlerimi düşürdü. benim işime gelmedi.

dmoz nedir

Tevfik
zamanında dmoz kayıtlı site diye az mı tanıtım yazısı, backlink ve reklam sattı millet. bir de bizim çakaln editörler vardı, dmoza kayıt ettirmek için ücret talep eden, birkaç şakşakçısı parayı alırdı dmoza kayıt ettirirdi. ne dönemlerden geçmişiz.

mybb

Tevfik
mybb yazılımını çok seviyorum harika geliştiriyorlar arayüzünü ama bir de şu admin panelini güncelleseler gerçekten muhteşem olacak. 2000 yılından kalma yazılım gibi paneli var sistemin.

hazır makale satın alırken dikkat edilmesi gerekenler

Tevfik
özgünlük elbette önemlidir ama her özgün makale de kaliteli anlamına gelmemektedir. saçma sapan kelimelerden oluşan makalelerde özgün olabilir ama önemli olan akıcı ve okuyucunun dikkatini çekebilmektir.

yazı içerisinde h etiketlerine dikkat edilmeli, görseller özgün olmalıdır, gerekirse içerisine ayrıntılı video konulmalıdır. eğer siteniz bilgi amaçlı bir site ise kesinlikle etiket vurulmamalıdır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol